Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)„Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice” » Teczki (jednostki archiwalne)

Teczki (jednostki archiwalne)
W kolekcji znajdują się materiały dotyczące miasta Sępólna Krajeńskiego i jego otoczenia (np. Jezioro Sępoleńskie). Materiały zgromadzone w kolekcji związane są wyłącznie z architekturą i krajobrazem miasta. Archiwalia umieszczone są w odpowiednich teczkach tematycznych. Każda teczka poświęcona jest jakiemuś konkretnemu miejscu lub- rzadziej- tematowi. Materiały związane z mieszkańcami Sępólna Krajeńskiego, z działalnością szkół, instytucji i kościołów, a także dotyczące życia miasta, dostępne są w innych kolekcjach tematycznych, osobowych i środowisk.
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.