Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie z lat 1939 - 1945”

 

Cecylia Florczak

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: Cecylia Florczak, lata 40., ul. Kościelna, Sępólno Krajeńskie, okupacja, 20 w.


Na fotografii Cecylia Florczak na dziedzińcu posesji przy ul. Kościelnej, w domu rodzinnym państwa Florczak. Lata 1940-1945.


Nazwa dokumentu: Cecylia Florczak
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie z lat 1939 - 1945
Numer ID: CATL 14 C / 5.5.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1940-06-01 - 1945-05-05
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Teresa Tulula
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Cecylia Florczak, lata 40., ul. Kościelna, Sępólno Krajeńskie, okupacja, 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie z lat 1939 - 1945"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.