Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Organizacje i stowarzyszenia Sępólna Krajeńskiego” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Koło Łowieckie”

 

Koło Łowieckie w Sępólnie Krajeńskim

Kolekcja (zbiór/zespół): Organizacje i stowarzyszenia Sępólna Krajeńskiego, Słowa kluczowe: koło łowieckie, ok. 1904, Sępólno, restauracja, dworzec kolejowy, życie towarzyskie


Wieczorek Koła Łowieckiego w restauracji Juliana Straszkiewicza na dworcu kolejowym, ok. 1904 roku. (oznaczeni: x - Julian Straszkiewicz, xx - doktor Augustyn Pokrzywnicki). Augustyn Pokrzywnicki (22.02.1862- 23.05.1926) - lekarz, społecznik, filantrop i propagator Ochotniczej Straży Pożarnej. Przez ówczesne społeczeństwo uznany za autorytet lekarski i moralny.


Nazwa dokumentu: Koło Łowieckie w Sępólnie Krajeńskim
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Organizacje i stowarzyszenia Sępólna Krajeńskiego
Teczka (jednostki archiwalna): Koło Łowieckie
Numer ID: CATL 14 C / 9.8.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1903-10-01 - 1905-02-28
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: koło łowieckie, ok. 1904, Sępólno, restauracja, dworzec kolejowy, życie towarzyskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Koło Łowieckie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.