Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Ważne wydarzenia w dziejach parafii”

 

Obchody 300-lecia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: uroczystości kościelne, ks. Franciszek Lange, ks. misjonarz Kryger, ks. Swobodziński, 1957


Obchody 300-lecia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Sępólnie. Na fotografii ksiądz proboszcz Franciszek Lange (pierwszy z lewej), ks. misjonarz (-) Kryger (drugi z lewej), wikary ks. Józef Swobodziński z prawej.


Nazwa dokumentu: Obchody 300-lecia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Ważne wydarzenia w dziejach parafii
Numer ID: CATL 14 B / 26.3.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1957-05-05
Miejsce wytworzenia: Sępólno
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Lucyna Welka
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: uroczystości kościelne, ks. Franciszek Lange, ks. misjonarz Kryger, ks. Swobodziński, 1957
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Ważne wydarzenia w dziejach parafii"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.