Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wycieczki szkolne”

 

Uczniowie i nauczyciele szkoły na Helu

Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: II RP, Hel, wycieczki, Paweł Kalinowski, szkolnictwo, lata 30.


Wycieczka nad Morze Bałtyckie- zdjęcie na Helu, zrobione 14 czerwca 1931 roku. Piąty od prawej strony stoi kierownik szkoły, Paweł Kalinowski. Na drugim planie doskonale widoczna jest bryła kościoła ewangelickiego, obecnie będącego siedzibą Muzeum Rybołówstwa. Smukła wieża kościoła została zniszczona podczas II wojny światowej. Nie została ona odbudowana w swoim pierwotnym kształcie.


Nazwa dokumentu: Uczniowie i nauczyciele szkoły na Helu
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Wycieczki szkolne
Numer ID: CATL 14 B / 22.1.5
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1931-06-14
Miejsce wytworzenia: Hel
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: II RP, Hel, wycieczki, Paweł Kalinowski, szkolnictwo, lata 30.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wycieczki szkolne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.