Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Święto Młodzieży w Sępólnie Krajeńskim, 1947 rok”

 

Występ jednego z chórów szkolnych

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych, Słowa kluczowe: Chór szkolny, Szkoła Powszechna, Sępólno Krajeńskie, lata 40., Święto Młodzieży, PRL, stadion


Stadion w Sępólnie Krajeńskim, występ jednego z chórów szkolnych z okazji "Święta młodzieży". Prawdopodobnie jest to chór Szkoły Powszechnej w Sępólnie Krajeńskim, chociaż w obchodach brały udział także chóry szkolne z Kamienia, Jastrzębca, Wielowicza, Wałdowa, Więcborka oraz chór łączony.


Nazwa dokumentu: Występ jednego z chórów szkolnych
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych
Teczka (jednostki archiwalna): Święto Młodzieży w Sępólnie Krajeńskim, 1947 rok
Numer ID: CATL 14 C / 4.6.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1947-05-11
Wytwórca: Szkoła Powszechna w Sępólnie Krajeńskim
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Chór szkolny, Szkoła Powszechna, Sępólno Krajeńskie, lata 40., Święto Młodzieży, PRL, stadion
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Święto Młodzieży w Sępólnie Krajeńskim, 1947 rok"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.