Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Budynki”

 

Drewniana chata w Lutowie - zdj. 3

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: Lutowo, budownictwo 1 poł. XIX wieku, drewniana chata, lata 70., 20 w., gmina Sępólno Krajeńskie


Lutowo 11. Drewniana chata z 1 połowy XIX wieku o konstrukcji sumikowo-łątkowej z dachem siodłowym krytym strzechą. Usytuowana względem drogi szczytowo, czteroosiowa.Fotografia pochodzi prawdopodobnie z początku lat 70.XX wieku.


Nazwa dokumentu: Drewniana chata w Lutowie - zdj. 3
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Budynki
Numer ID: CATL 14 C / 24.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1970-03-01 - 1973-10-01
Miejsce wytworzenia: Lutowo
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Andrzej Ossowski
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Lutowo, budownictwo 1 poł. XIX wieku, drewniana chata, lata 70., 20 w., gmina Sępólno Krajeńskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Budynki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.