Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Święto sportu i pieśni w Sępólnie Krajeńskim, 1931 rok”

 

Nauczyciel Franciszek Przybisz i jego podopieczni podczas ćwiczeń gimnastycznych

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych, Słowa kluczowe: lata 30., II RP, Szkoła Powszechna, Sępólno Krajeńskie, stadion, Franciszek Przybisz, 20 w.


Nauczyciel Szkoły Powszechnej Franciszek Przybisz i jego podopieczni (najprawdopodobniej uczniowie Szkoły Powszechnej w Sępólnie)podczas ćwiczeń gimnastycznych na stadionie lub placu sportowym sąsiadującym ze stadionem.


Nazwa dokumentu: Nauczyciel Franciszek Przybisz i jego podopieczni podczas ćwiczeń gimnastycznych
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych
Teczka (jednostki archiwalna): Święto sportu i pieśni w Sępólnie Krajeńskim, 1931 rok
Numer ID: CATL 14 C / 4.5.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1931-06-26
Wytwórca: Szkoła Powszechna w Sępólnie Krajeńskim
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 30., II RP, Szkoła Powszechna, Sępólno Krajeńskie, stadion, Franciszek Przybisz, 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Święto sportu i pieśni w Sępólnie Krajeńskim, 1931 rok"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.