Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pozalekcyjna działalność społeczna”

 

"Święto lasu i sadzenia drzew" w Sępólnie Krajeńskim- z trybuny na stadionie przemawia nadleśniczy, inż. Konstanty Skwarc

Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: II RP, Konstanty Skwarc, stadion, Święto lasu, Sępólno Krajeńskie, Święta, lata 30.


"Święto lasu i sadzenia drzew" w Sępólnie Krajeńskim w kwietniu 1933 roku- z trybuny na stadionie w Sępólnie przemawia nadleśniczy, inż. Konstanty Skwarc (nadleśniczy w latach 1920-37). Przy trybunie stoją zaproszeni goście i przedstawiciele władz.


Nazwa dokumentu: "Święto lasu i sadzenia drzew" w Sępólnie Krajeńskim- z trybuny na stadionie przemawia nadleśniczy, inż. Konstanty Skwarc
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Pozalekcyjna działalność społeczna
Numer ID: CATL 14 B / 22.7.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1933-04-27 - 1933-04-29
Wytwórca: Szkoła Powszechna w Sępólnie Krajeńskim
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: II RP, Konstanty Skwarc, stadion, Święto lasu, Sępólno Krajeńskie, Święta, lata 30.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pozalekcyjna działalność społeczna"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.