Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wydarzenia i uroczystości szkolne”

 

Uczniowie Szkoły Powszechnej w Sępólnie Krajeńskim podczas "Święta lasu" w Lutowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: Lutówko, Lutowo, szkolnictwo, lata 30., Szkoła Powszechna, święto, Sępólno Krajeńskie


Uczniowie klas V- VII ze Szkoły Powszechnej w Sępólnie Krajeńskim podczas "Święta lasu" w Lutowie. Wymarsz do Lutowa nastąpił o godz. 8 rano. Po mszy w kościele w Lutowie (godz. 11), w pobliskim lesie odbyło się sadzenie drzew: dębów, świerków, klonów i sosen. Następnie miały miejsce przemówienia i uroczystości na placu zabawowym w Lutówku (godz. 14), a od godz. 15 do 17- zabawy i gry. W drogę powrotną do miasta udano się o godz. 19.


Nazwa dokumentu: Uczniowie Szkoły Powszechnej w Sępólnie Krajeńskim podczas "Święta lasu" w Lutowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Wydarzenia i uroczystości szkolne
Numer ID: CATL 14 B / 22.5.11
Sygnatura: brak
Autor: Leśniczy (-) Woźniak
Data wytworzenia: 1934-04-28
Wytwórca: Szkoła Powszechna w Sępólnie Krajeńskim
Miejsce wytworzenia: Okolice Sępólna Krajeńskiego, Lutówka bądź Lutowa
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Zespół Szkół nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Lutówko, Lutowo, szkolnictwo, lata 30., Szkoła Powszechna, święto, Sępólno Krajeńskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wydarzenia i uroczystości szkolne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.