Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Piaseczno- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Żniwa, sianokosy, uprawa roli”

 

Piaseczno- mieszkańcy wsi podczas żniw

Kolekcja (zbiór/zespół): Piaseczno- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: lata 60., lata 50., żniwa, Piaseczno, 20 w.


Piaseczno- mieszkańcy wsi podczas żniw. Drzewa widoczne na drugim planie znajdują się przy drodze z Piaseczna do Dziechowa. Fotografię wykonano najprawdopodobniej w latach 50. lub 60. ubiegłego wieku.


Nazwa dokumentu: Piaseczno- mieszkańcy wsi podczas żniw
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Piaseczno- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Żniwa, sianokosy, uprawa roli
Numer ID: CATL 14 C / 28.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1950-07-01 - 1970-09-30
Miejsce wytworzenia: Piaseczno
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Edyta Maćkowska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: lata 60., lata 50., żniwa, Piaseczno, 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Żniwa, sianokosy, uprawa roli"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.