Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej”

 

Grupa chłopców podczas uroczystości komunijnych w Sępólnie Krajeńskim.

Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, lata 70., Lata 80., uroczystości komunijne, kościół parafialny


Grupa chłopców podczas uroczystości komunijnych w Sępólnie Krajeńskim. Zdjęcie wykonano przed kościołem parafialnym. Po prawej stronie widoczny budynek plebanii. Fotografię wykonano najprawdopodobniej w latach 70. lub 80. ubiegłego wieku.


Nazwa dokumentu: Grupa chłopców podczas uroczystości komunijnych w Sępólnie Krajeńskim.
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej
Numer ID: CATL 14 B / 26.4.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1970-05-01 - 1989-08-31
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Ireneusz Graban
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, lata 70., Lata 80., uroczystości komunijne, kościół parafialny
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.