Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Rodzina Heldtów” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Inni członkowie rodziny Heldtów”

 

Krewni Pawła Heldta we Włościborzu.

Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Heldtów, Słowa kluczowe: Włościbórz, lata 30., lata 40.


Krewni Pawła Heldta we Włościborzu. Mężczyzna pomiędzy końmi nazywa się Stucke lub Studzke. Zdjęcie powstało prawdopodobnie przed II wojną światową albo w jej trakcie.


Nazwa dokumentu: Krewni Pawła Heldta we Włościborzu.
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Rodzina Heldtów
Teczka (jednostki archiwalna): Inni członkowie rodziny Heldtów
Numer ID: CATL 14 A / 27.4.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1930-04-01 - 1950-09-30
Miejsce wytworzenia: Włościbórz
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Edyta Maćkowska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Włościbórz, lata 30., lata 40.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Inni członkowie rodziny Heldtów"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.