Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Starostwo Powiatowe”

 

Siedziba Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Sępólnie Krajeńskim w trakcie rozbudowy

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice, Słowa kluczowe: Prezydium Miejskiej Rady Narodowej, Starostwo Powiatowe, Sępólno Krajeńskie, lata 50., 20 w.


Starostwo Powiatowe w Sępólnie (wtedy- siedziba Prezydium Miejskiej Rady Narodowej) w trakcie rozbudowy, która miała miejsce w połowie lat 50. (na płycie CD "Sępólno Krajeńskie wczoraj i dziś" identyczne zdjęcie datowano na 1954 rok).


Nazwa dokumentu: Siedziba Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Sępólnie Krajeńskim w trakcie rozbudowy
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice
Teczka (jednostki archiwalna): Starostwo Powiatowe
Numer ID: CATL 14 C / 17.6.6
Sygnatura: brak
Autor: J. Siudecki
Data wytworzenia: 1954-01-01 - 1954-12-31
Wytwórca: Biuro Wydawnicze "Ruch"
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Ireneusz Graban
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Prezydium Miejskiej Rady Narodowej, Starostwo Powiatowe, Sępólno Krajeńskie, lata 50., 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Starostwo Powiatowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.