Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Parafia pw. św. Wawrzyńca w Lutowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii”

 

Ks. Walerian Kabatek przed ołtarzem w kościele parafialnym w Lutowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Wawrzyńca w Lutowie, Słowa kluczowe: kościół parafialny w Lutowie, Lutowo, 20 w., Walerian Kabatek


Ks. Walerian Kabatek przed ołtarzem w kościele parafialnym w Lutowie. Jest to fotografia pamiątkowa, o czym świadczy napis na odwrocie: "Na pamiątkę ofiaruje x. W. Kabatek, Lutowo 29-6-1969." Ta ostatnia cyfra przypomina "4" lub "9", jednak ponieważ ks. Kabatek sprawował funkcję proboszcza od listopada 1965 roku do 13 czerwca 1979 roku, jest to raczej cyfra "9".


Nazwa dokumentu: Ks. Walerian Kabatek przed ołtarzem w kościele parafialnym w Lutowie
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Wawrzyńca w Lutowie
Teczka (jednostki archiwalna): Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii
Numer ID: CATL 14 B / 32.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1964-06-29 - 1969-06-29
Miejsce wytworzenia: Lutowo
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Irena Nikel
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: kościół parafialny w Lutowie, Lutowo, 20 w., Walerian Kabatek
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.