Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kartki żywnościowe, paliwowe i inne”

 

Kartka paliwowa- jednorazowe upoważnienie do zakupu benzyny

Kolekcja (zbiór/zespół): Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami, Słowa kluczowe: Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, kartka paliwowa, PRL, reglamentacja towarów, Lata 80., 20 w.


Kartka paliwowa- jednorazowe upoważnienie do zakupu benzyny. Upoważnienie zostało wystawione na konkretny pojazd- motocykl o numerze rejestracyjnym BYT 6863. Na dole po lewej data i podpis osoby wydającej, na odwrocie znajduje się pieczątka Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy.


Nazwa dokumentu: Kartka paliwowa- jednorazowe upoważnienie do zakupu benzyny
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami
Teczka (jednostki archiwalna): Kartki żywnościowe, paliwowe i inne
Numer ID: CATL 14 C / 8.2.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1988-10-20
Wytwórca: Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Typ dokumentu: norma
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Irena Nikel
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, kartka paliwowa, PRL, reglamentacja towarów, Lata 80., 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kartki żywnościowe, paliwowe i inne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.