Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szkoła Podstawowa w Lutowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia klasowe”

 

Uczniowie Szkoły Powszechnej w Lutowie- 1946 rok

Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoła Podstawowa w Lutowie, Słowa kluczowe: Paweł Dorsz, Józef Kruczek, Lutowo, Szkoła Powszechna w Lutowie, szkolnictwo, lata 40.


Uczniowie Szkoły Powszechnej w Lutowie- zdjęcie wykonane przed budynkiem szkoły w 1946 roku. W centrum, bezpośrednio za tablicą, widoczni są m.in. pracownicy szkoły- od lewej strony: nauczyciel Józef Kruczek, jego małżonka, nauczycielka (-) Rink i Paweł Dorsz.


Nazwa dokumentu: Uczniowie Szkoły Powszechnej w Lutowie- 1946 rok
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoła Podstawowa w Lutowie
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia klasowe
Numer ID: CATL 14 B / 35.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1946-04-01 - 1946-11-01
Miejsce wytworzenia: Lutowo
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Irena Nikel
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Paweł Dorsz, Józef Kruczek, Lutowo, Szkoła Powszechna w Lutowie, szkolnictwo, lata 40.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia klasowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.