Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Uroczystości weselne i komunijne, chrzty i pogrzeby”

 

Wesele Klemensa i Weroniki Nowickich- pamiątkowe zdjęcie grupowe

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: Lutowo, Marta Froehlke, Jan Froehlke, Weronika Nowicka, Klemens Nowicki, lata 30., 20 w.


Wesele Kazimierza i Anny Nowickich- pamiątkowe zdjęcie grupowe weselników. Oprócz nowożeńców wśród obecnych na zdjęciu rozpoznano Martę i Jana Froehlke (całkiem u góry, 4 i 5 od prawej strony). Uroczystość miała miejsce w latach 30. ubiegłego wieku.


Nazwa dokumentu: Wesele Klemensa i Weroniki Nowickich- pamiątkowe zdjęcie grupowe
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Uroczystości weselne i komunijne, chrzty i pogrzeby
Numer ID: CATL 14 C / 24.4.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1939-03-31
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniłą Irena Nikel
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Lutowo, Marta Froehlke, Jan Froehlke, Weronika Nowicka, Klemens Nowicki, lata 30., 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Uroczystości weselne i komunijne, chrzty i pogrzeby"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.