Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wycieczki, spacery, wędrówki po okolicy”

 

Na Jeziorze Lutowskim

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: 20 w., rejs, wycieczka, Jezioro Lutowskie, Lutowo, II RP


Na Jeziorze Lutowskim. Osoby obecne na zdjęciu- nieznane (być może członkowie rodziny Froehlke z Lutowa). Zdjęcie wykonano prawdopodobnie przed wybuchem II wojny światowej.


Nazwa dokumentu: Na Jeziorze Lutowskim
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Wycieczki, spacery, wędrówki po okolicy
Numer ID: CATL 14 C / 24.5.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1920-04-01 - 1939-09-01
Miejsce wytworzenia: Jezioro Lutowskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Irena Nikel
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: 20 w., rejs, wycieczka, Jezioro Lutowskie, Lutowo, II RP
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wycieczki, spacery, wędrówki po okolicy"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.