Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Paweł Kalinowski” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Życzenia imieninowe”

 

Życzenia od byłych uczennic i uczniów Pawła Kalinowskiego

Kolekcja (zbiór/zespół): Paweł Kalinowski, Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, 20 w., lata 40., życie towarzyskie, Paweł Kalinowski


Kartka okolicznościowa z życzeniami imieninowymi, wykonana przez uczennice i uczniów Pawła Kalinowskiego. Na kartce pod życzeniami podpisali się: K. Ossowski, Ziółkowski (Ziółkowska?), G. Ossowska, H. Lasecka, Sprenglówna, F. Banaszakówna, Glazik, J. Lasecka (reszty podpisów nie udało się odczytać).


Nazwa dokumentu: Życzenia od byłych uczennic i uczniów Pawła Kalinowskiego
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Paweł Kalinowski
Teczka (jednostki archiwalna): Życzenia imieninowe
Numer ID: CATL 14 A / 7.7.1
Sygnatura: brak
Autor: uczniowie i uczennice Pawła Kalinowskiego
Data wytworzenia: 1945-06-01 - 1945-06-30
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: korespondencja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Grażyna Milachowska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, 20 w., lata 40., życie towarzyskie, Paweł Kalinowski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Życzenia imieninowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.