Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Mieszkańcy wsi”

 

Klemens Nowicki na koniu

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: życie towarzyskie, 20 w., II RP, lata 30., lata 20., Lutowo, Klemens Nowicki


Klemens Nowicki na koniu. Fotografię wykonano w Lutowie, w latach 1920-39. Klemens Nowicki angażował się w życie swojej wsi. Przed wybuchem II wojny światowej był m.in. radnym Rady Gminy, strażnikiem społecznym do spraw utrzymania spokoju i porządku przebiegu wyborów (wybory z 1927 roku), a także członkiem miejscowego Kółka Rolniczego.


Nazwa dokumentu: Klemens Nowicki na koniu
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Mieszkańcy wsi
Numer ID: CATL 14 C / 24.6.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1920-01-01 - 1939-09-01
Miejsce wytworzenia: Lutowo
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Irena Nikel
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: życie towarzyskie, 20 w., II RP, lata 30., lata 20., Lutowo, Klemens Nowicki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Mieszkańcy wsi"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.