Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Paweł Kalinowski” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Życzenia imieninowe”

 

Życzenia imieninowe od Frankowskich

Kolekcja (zbiór/zespół): Paweł Kalinowski, Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, 20 w., lata 40., szkolnictwo, Florian Frankowski, Paweł Kalinowski


Życzenia imieninowe od Frankowskich, składane Pawłowi Kalinowskiemu z okazji jego imienin. Chodzi tutaj zapewne o rodzinę Floriana Frankowskiego, który przybył do Sępólna z Grudziądza w maju 1945 roku. Do października stał on na czele Inspektoratu Szkolnego,stąd jego znajomość z Pawłem Kalinowskim- pierwszym powojennym organizatorem szkolnictwa w mieście i kierownikiem Szkoły Powszechnej.


Nazwa dokumentu: Życzenia imieninowe od Frankowskich
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Paweł Kalinowski
Teczka (jednostki archiwalna): Życzenia imieninowe
Numer ID: CATL 14 A / 7.7.4
Sygnatura: brak
Autor: Frankowscy
Data wytworzenia: 1945-06-29
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: korespondencja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Grażyna Milachowska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Sępólno Krajeńskie, 20 w., lata 40., szkolnictwo, Florian Frankowski, Paweł Kalinowski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Życzenia imieninowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.