Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Mieszkańcy wsi”

 

Członkowie Koła Młodych Rolników w Lutowie

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: 20 w., II RP, lata 20., stowarzyszenia, Koło Młodych Rolników, organizacje, Lutowo


Członkowie Koła Młodych Rolników w Lutowie. Zdjęcie pochodzi z 1928 roku. Od lewej strony siedzą: Jan Pyszka, Klemens Nowicki, Maksymilian Wenda, (-), Jan Froehlke, (-). Od lewej strony stoją: Ignacy Szydeł, Franciszek Kujoth, (-), Ignacy Mikulski, (-). W prawym, dolnym rogu widoczne wytłoczenie, prawdopodobnie z nazwą zakładu fotograficznego "Góralski, Chojnice".


Nazwa dokumentu: Członkowie Koła Młodych Rolników w Lutowie
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutowo- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Mieszkańcy wsi
Numer ID: CATL 14 C / 24.6.4
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1928-06-21 - 1928-06-24
Wytwórca: Góralski
Miejsce wytworzenia: Chojnice
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Irena Nikel
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: 20 w., II RP, lata 20., stowarzyszenia, Koło Młodych Rolników, organizacje, Lutowo
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Mieszkańcy wsi"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.