Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Szkoła Podstawowa w Lutówku” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Pracownicy szkoły”

 

Jan Węsierski, nauczyciel Szkoły Powszechnej w Lutówku

Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoła Podstawowa w Lutówku, Słowa kluczowe: Jan Węsierski, Szkoła Powszechna, Sępólno Krajeńskie, Lutowo, lata 30., szkolnictwo


Zdjęcie portretowe Jana Węsierskiego, w latach 1924-26 nauczyciela w Szkole Powszechnej w Sępólnie Krajeńskim, a od 1926 roku aż do początku 1932 roku. Węsierski zmarł młodo po ciężkiej chorobie, 14 kwietnia 1932 roku.


Nazwa dokumentu: Jan Węsierski, nauczyciel Szkoły Powszechnej w Lutówku
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Szkoła Podstawowa w Lutówku
Teczka (jednostki archiwalna): Pracownicy szkoły
Numer ID: CATL 14 B / 34.2.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1930-12-31
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Eugeniusz Adamczyk
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Jan Węsierski, Szkoła Powszechna, Sępólno Krajeńskie, Lutowo, lata 30., szkolnictwo
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Pracownicy szkoły"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.