Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wieś i jej okolice”

 

Lutówko- kartka pocztowa z przełomu XIX i XX wieku

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: akcydensy, 20 w., 19 w., Lutówko, pocztówki


"Gruss aus Kl. Lutau" (Pozdrowienia z Lutówka)- pocztówka z przełomy XIX i XX wieku. Widoczne są na niej (od lewej górnej strony): gospoda Józefa Wendy, widok na jezioro, budynek mieszkalny handlarza drewnem (-) Steinborna, szkoła, kuźnia, poczta.


Nazwa dokumentu: Lutówko- kartka pocztowa z przełomu XIX i XX wieku
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Wieś i jej okolice
Numer ID: CATL 14 C / 21.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1880-01-01 - 1920-01-01
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Eugeniusz Adamczyk
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: akcydensy, 20 w., 19 w., Lutówko, pocztówki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wieś i jej okolice"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.