Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Wieś i jej okolice”

 

Grób Łotyszy poległych w okolicy Lutówka w czasie II wojny światowej

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: 15 Dywizja Grenadierów SS, SS, Lutówko, lata 40., okupacja, II Wojna Światowa


Grób Łotyszy z 15 Dywizji Grenadierów SS, poległych w okolicy Lutówka w czasie II wojny światowej. Grób znajduje się przy szosie prowadzącej z Lutówka do Czyżkowa.


Nazwa dokumentu: Grób Łotyszy poległych w okolicy Lutówka w czasie II wojny światowej
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Wieś i jej okolice
Numer ID: CATL 14 C / 21.1.3
Sygnatura: brak
Autor: Eugeniusz Adamczyk
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Lutówko
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Eugeniusz Adamczyk
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: 15 Dywizja Grenadierów SS, SS, Lutówko, lata 40., okupacja, II Wojna Światowa
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Wieś i jej okolice"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.