Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Różne”

 

Dyplom odznaki pamiątkowej, nadanej za zasługi na rzecz daniny narodowej na zagospodarowanie Ziem Odzyskanych

Kolekcja (zbiór/zespół): Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami, Słowa kluczowe: akcydensy, ziemie odzyskane, Warszawa, lata 40., Paweł Kalinowski


Dyplom odznaki pamiątkowej (numer 535), nadanej Pawłowi Kalinowskiemu za zasługi na rzecz daniny narodowej na zagospodarowanie Ziem Odzyskanych. Pod dyplomem widnieją podpisy Wiktora Kościńskiego (pełnomocnik rządu ds. daniny narodowej) i Stanisława Grabskiego (zastępcy prezydenta Krajowej Rady Narodowej).


Nazwa dokumentu: Dyplom odznaki pamiątkowej, nadanej za zasługi na rzecz daniny narodowej na zagospodarowanie Ziem Odzyskanych
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami
Teczka (jednostki archiwalna): Różne
Numer ID: CATL 14 C / 8.5.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1947-06-30
Wytwórca: Główna Komisja Obywatelska Daniny Narodowej w Warszawie
Miejsce wytworzenia: Warszawa
Typ dokumentu: dyplom
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Grażyna Milachowska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: akcydensy, ziemie odzyskane, Warszawa, lata 40., Paweł Kalinowski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Różne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.