Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Alfons Mulcan” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty”

 

Familienstammbuch der familie

Kolekcja (zbiór/zespół): Alfons Mulcan, Słowa kluczowe: II Wojna Światowa, okupacja, Sępólno Krajeńskie, Zempelburg, lata 40., Alfons Mulcan


Jedna ze stron Familienstammbuch der familie (książeczki rodzinnej), wręczanej w Niemczech podczas ślubu. Widoczna strona dotyczy Heiratsurkunde (aktu małżeństwa). Znajdują się tutaj informacje na temat małżonków- Alfonsa Mulcana i (-) Hoppe, którzy zawarli małżeństwo 12 marca 1940 roku- oraz ich rodziców. Oprócz tej rubryki w książeczce wypełniona jest jeszcze tylko jedna rubryka, Geburtsurkunde (metryka urodzenia), w której odnotowano przyjście na świat dziecka Mulcanów.


Nazwa dokumentu: Familienstammbuch der familie
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Alfons Mulcan
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty
Numer ID: CATL 14 A / 16.4.6
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: Der Standesbeamte (urzędnik stanu cywilnego)
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie (Zempelburg)
Typ dokumentu: źródło historyczne
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Wanda Modrzejewska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: II Wojna Światowa, okupacja, Sępólno Krajeńskie, Zempelburg, lata 40., Alfons Mulcan
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.