Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maria i Marian Przewoscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Marian Przewoski - dokumenty różne”

 

Pismo w sprawie wręczenia Marian Przewoskiemu odznaki 1000-lecia Państwa Polskiego

Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy, Słowa kluczowe: Lutówko, Powiatowa Rada Narodowa, Sępólno Krajeńskie, lata 60., Marian Przewoski


Pismo w sprawie wręczenia Marianowi Przewoskiemu odznaki 1000-lecia Państwa Polskiego. Odznaka miała zostać wręczona na XXI sesji Powiatowej Rady Narodowej, mającej się odbyć 22 sierpnia 1968 roku w sali kolumnowej Powiatowego Domu Kultury w Sępólnie Krajeńskim.


Nazwa dokumentu: Pismo w sprawie wręczenia Marian Przewoskiemu odznaki 1000-lecia Państwa Polskiego
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy
Teczka (jednostki archiwalna): Marian Przewoski - dokumenty różne
Numer ID: CATL 14 A / 18.4.3
Sygnatura: brak
Autor: Sekretarz Prezydium Powiatowej Rady Narodowej Stanisław Twarogowski
Data wytworzenia: 1968-08-15
Wytwórca: Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Sępólnie Krajeńskim
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: korespondencja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Piotr Przewoski
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Lutówko, Powiatowa Rada Narodowa, Sępólno Krajeńskie, lata 60., Marian Przewoski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Marian Przewoski - dokumenty różne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.