Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Świadectwa”

 

Świadectwo ukończenia kursu strażackiego

Kolekcja (zbiór/zespół): Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami, Słowa kluczowe: Więcbork, straż pożarna, świadectwo, lata 40., Wiktor Kowalski, 20 w.


Świadectwo ukończenia strażackiego kursu podstawowego w zakresie trzeciego stopnia, przez Wiktora Kowalskiego, z wynikiem dobrym. Kurs odbył się w Więcborku, w dniach od 14 listopada do 1 grudnia 1949 r., trwał 144 godziny.


Nazwa dokumentu: Świadectwo ukończenia kursu strażackiego
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Druki akcydensowe związane z Sępólnem Krajeńskim bądź jego mieszkańcami
Teczka (jednostki archiwalna): Świadectwa
Numer ID: CATL 14 C / 8.4.1
Sygnatura: brak
Autor: Związek Straży Pożarnych R. P.
Data wytworzenia: 1949-12-01
Wytwórca: Związek Straży Pożarnych R. P.
Miejsce wytworzenia: Więcbork
Typ dokumentu: świadectwo ukończenie kursu
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Grażyna Kędzierska
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Więcbork, straż pożarna, świadectwo, lata 40., Wiktor Kowalski, 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=13266&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Świadectwa"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.