Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Kościół ewangelicki”

 

Kościół ewangelicki - pocztówka

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice, Słowa kluczowe: protestantyzm, kościoły, ewangielicy, 1903 r., Sępólno Krajeńskie,


Kościół ewangelicki w Sępólnie stał na Starym Rynku równolegle do jego południowo-wschodniej pierzei.Poświęcony został 17.10.1858 roku. Była to budowla murowana, kryta dachówką, z dobudowaną wieżą, posiadającą trzy dzwony. Rozebrany w 1946 roku.


Nazwa dokumentu: Kościół ewangelicki - pocztówka
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice
Teczka (jednostki archiwalna): Kościół ewangelicki
Numer ID: CATL 14 C / 17.7.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1903
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Język: ger
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Kraj.
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: protestantyzm, kościoły, ewangielicy, 1903 r., Sępólno Krajeńskie,
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Kościół ewangelicki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.