Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii ”

 

Zawiadomienie o Święceniach Kapłańskich i Mszy Świętej Prymicyjnej

Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: 1956, Jerzy Sobota, Święcenia Kapłańskie, Sępólno Krajeńskie, zawiadomienie


Zawiadomienie o Święceniach Kapłańskich diakona Jerzego Soboty, które odbyły się 10 maja 1956 r., o godz. 09:00 w Katedrze Pelplińskiej i Mszy Prymicyjnej w kościele parafialnym w Sępólnie Krajeńskim - 13 maja 1956 r., godz. 11:00


Nazwa dokumentu: Zawiadomienie o Święceniach Kapłańskich i Mszy Świętej Prymicyjnej
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii
Numer ID: CATL 14 B / 26.5.1
Sygnatura: brak
Autor: Jerzy Sobota
Data wytworzenia: 1956-04-01 - 1956-04-30
Typ dokumentu: zawiadomienie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im, Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnili Bożena i Ryszard Hermann
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: 1956, Jerzy Sobota, Święcenia Kapłańskie, Sępólno Krajeńskie, zawiadomienie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.