Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie z lat 1939 - 1945”

 

Dzieci bawiące się na placu zabaw w Sępólnie Krajeńskim

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: 20 w., II Wojna Światowa, plac zabaw, Sępólno Krajeńskie, lata 40., okupacja


Plac zabaw dla dzieci wybudowany w okresie okupacji przez Niemców, mieszczący się w pobliżu kościoła pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim - rok 1942. Na zdjęciu widoczni: Lidia Patyna, Teresa Tulula (z domu Idzikowska), Marian Idzikowski, Teresa Paciorek (z domu Lewińska), Alfons Potracki, Stefania Zielińska (z domu Florczak), w tle widoczny dom kościelnego, obecnie organisty.


Nazwa dokumentu: Dzieci bawiące się na placu zabaw w Sępólnie Krajeńskim
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie z lat 1939 - 1945
Numer ID: CATL 14 C / 5.5.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1942-01-01 - 1942-12-31
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Teresa Tulula
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: 20 w., II Wojna Światowa, plac zabaw, Sępólno Krajeńskie, lata 40., okupacja
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=13281&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie z lat 1939 - 1945"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.