Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Druki akcydensowe i wydawnictwa z Drukarni i Księgarni Polskiej”

 

1931- 1939. Fragment winiety reklamowej Drukarni i Księgarni Polskiej oraz Wydawnictwa "Gazety Sępoleńskiej". AB A/1.3.6

Kolekcja (zbiór/zespół): Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: akcydensy, drukarnia, Sępólno Krajeńskie, ul. Hallera, lata 20., lata 30., przedsiębiorczość


Fragment winiety reklamowej Drukarni i Księgarni Polskiej oraz Wydawnictwa "Gazety Sępoleńskiej", której właścicielem był Maksymilian Kasprowicz. Zakład mieścił się przy ul. Hallera 16.


Nazwa dokumentu: 1931- 1939. Fragment winiety reklamowej Drukarni i Księgarni Polskiej oraz Wydawnictwa "Gazety Sępoleńskiej". AB A/1.3.6
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Druki akcydensowe i wydawnictwa z Drukarni i Księgarni Polskiej
Numer ID: CATL 14 B / 37.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1931 - 10 - 14 --- 1939 - 08 - 31
Wytwórca: Drukarnia i Księgarnia Polska
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: informator
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnili Bożena i Ryszard Hermann
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: akcydensy, drukarnia, Sępólno Krajeńskie, ul. Hallera, lata 20., lata 30., przedsiębiorczość
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=13269&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Druki akcydensowe i wydawnictwa z Drukarni i Księgarni Polskiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.