Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Gazeta Sępoleńska”

 

1927. Ulotka Administracji Gazety Sępoleńskiej informująca, że Orędownik Urzędowy powiatu Sępoleńskiego od dnia 15 czerwca 1927 roku będzie wydawany jako Gazeta Sępoleńska z Orędownikiem Urzędowym powiatu Sępoleńskiego. AB A/1.3.3

Kolekcja (zbiór/zespół): Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: Maksymilian Kasprowicz, przedsiębiorczość, akcydensy, Sępólno Krajeńskie, lata 20., Gazeta Sępoleńska


Ogłoszenie reklamowe Administracji Gazety Sępoleńskiej informujące o tym, że "Orędownik Urzędowy powiatu Sępoleńskiego", od dnia 15 czerwca 1927 roku, będzie wydawany jako "Gazeta Sępoleńska, wraz z Orędownikiem Urzędowym powiatu Sępoleńskiego". - Organ publikacyjny magistratów miasta Sępólna, Więcborka i Kamienia - Pomorskiego. Gazeta ukazywać się będzie 3 razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty z wyjątkiem przypadających świąt. Pierwszy numer gazety (darmowy), w nakładzie 3000 egzemplarzy. Administracja gazety zachęca mieszkańców powiatu sępoleńskiego do zamieszczania własnych ogłoszeń w Gazecie Sępoleńskiej.


Nazwa dokumentu: 1927. Ulotka Administracji Gazety Sępoleńskiej informująca, że Orędownik Urzędowy powiatu Sępoleńskiego od dnia 15 czerwca 1927 roku będzie wydawany jako Gazeta Sępoleńska z Orędownikiem Urzędowym powiatu Sępoleńskiego. AB A/1.3.3
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Drukarnia i Księgarnia Polska w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Gazeta Sępoleńska
Numer ID: CATL 14 B / 37.1.1
Sygnatura: brak
Autor: Administracja Gazety Sępoleńskiej
Data wytworzenia: 1927
Wytwórca: Drukarnia i Księgarnia Polska
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: ogłoszenie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnili Bożena i Ryszard Hermann
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Maksymilian Kasprowicz, przedsiębiorczość, akcydensy, Sępólno Krajeńskie, lata 20., Gazeta Sępoleńska
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
http://dlibra.karta.org.pl/catl/dlibra/docmetadata?id=13273&from=publication
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Gazeta Sępoleńska"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.