Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie- dokumenty różne”

 

1929. Kwit prolongacyjny poświadczający opłacenie przez Maksymiliana Kasprowicza należności ubezpieczeniowej za 1929 rok. AB A/1.1.11

Kolekcja (zbiór/zespół): Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie, Słowa kluczowe: druki akcydensowe, II RP, przedsiębiorczość, Sępólno Krajeńskie, lata 20.


Kwit prolongacyjny poświadczający opłacenie przez Maksymiliana Kasprowicza należności ubezpieczeniowej za 1929 rok. Ubezpieczenie od szkód wyrządzonych przez ogień zostało zawarte na 10 lat od 13 lutego 1928 roku. Suma ubezpieczenia wynosiła 23 200 zł. Na odwrocie wyciąg z Ogólnych Warunków Ubezpieczeń od ognia, dotyczący zgłaszania szkody ogniowej.


Nazwa dokumentu: 1929. Kwit prolongacyjny poświadczający opłacenie przez Maksymiliana Kasprowicza należności ubezpieczeniowej za 1929 rok. AB A/1.1.11
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie
Teczka (jednostki archiwalna): Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie- dokumenty różne
Numer ID: CATL 14 A / 13.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1929 - 01 - 01 --- 1929 - 12 - 31
Wytwórca: Pomorskie Stowarzyszenie Ubezpieczeń w Toruniu
Miejsce wytworzenia: Toruń
Typ dokumentu: pokwitowanie
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: druki akcydensowe, II RP, przedsiębiorczość, Sępólno Krajeńskie, lata 20.
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie- dokumenty różne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.