Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Agnieszka Kasprowicz- dokumenty różne”

 

1945. Kwestionariusz dotyczący rejestracji szkód wojennych wypełniony przez Agnieszkę Kasprowicz- str. 2/4. AB A/1.1.48

Kolekcja (zbiór/zespół): Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie, Słowa kluczowe: lata 40., Sępólno Krajeńskie, życie codzienne, okupacja niemiecka, II Wojna Światowa


Kwestionariusz dotyczący rejestracji szkód wojennych wypełniony przez Agnieszkę Kasprowicz. Na pierwszej stronie znajdują się rubryki Tutułu I- Szkody niematerialne, na stronie 2 i 3 rubryki Tytułu II A- Straty w gospodarstwie i ruchomościach, Tytułu II B- Straty w nieruchomościach i zakładach pracy i Tytułu III- Inne straty. Na stronie 4 znajduje się obliczenie wysokości żądanego odszkodowania oraz podpisy Agnieszki Kasprowicz i świadków potwierdzających jej zeznania.


Nazwa dokumentu: 1945. Kwestionariusz dotyczący rejestracji szkód wojennych wypełniony przez Agnieszkę Kasprowicz- str. 2/4. AB A/1.1.48
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Agnieszka i Maksymilian Kasprowiczowie
Teczka (jednostki archiwalna): Agnieszka Kasprowicz- dokumenty różne
Numer ID: CATL 14 A / 13.5.8
Sygnatura: brak
Autor: Kasprowicz, Agnieszka
Data wytworzenia: 1945 - 07 - 17
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: formularz
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 40., Sępólno Krajeńskie, życie codzienne, okupacja niemiecka, II Wojna Światowa
Dostępność: Oryginał dostępny na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Agnieszka Kasprowicz- dokumenty różne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.