Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Odsłonięcie Pomnika Walki i Męczeństwa, 1969 rok”

 

1969. Prace przy porządkowaniu terenu wokół Pomnika Walki i Męczeństwa w Sępólnie

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych, Słowa kluczowe: lata 60., PRL, Plac Wolności, Sępólno Krajeńskie


Prace przy porządkowaniu terenu wokół Pomnika Walki i Męczeństwa. W pracach tych biorą udział uczniowie sępoleńskich szkół. W tle doskonale widoczny jest budynek nieistniejący już w swej pierwotnej formie- początkowo hotel, po wojnie siedziba Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego, a później ośrodek zdrowia. Obecnie mieści się w nim m.in. poradnia rehabilitacyjna.


Nazwa dokumentu: 1969. Prace przy porządkowaniu terenu wokół Pomnika Walki i Męczeństwa w Sępólnie
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych
Teczka (jednostki archiwalna): Odsłonięcie Pomnika Walki i Męczeństwa, 1969 rok
Numer ID: CATL 14 C / 4.9.8
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1969
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniło Liceum Ogólnokształcące w Sępólnie
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: lata 60., PRL, Plac Wolności, Sępólno Krajeńskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Odsłonięcie Pomnika Walki i Męczeństwa, 1969 rok"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.