Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sport w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Marsze Jesienne”

 

1948- 1950. Marsze Jesienne- uczestnicy marszu na Placu Wolności w Sępólnie

Kolekcja (zbiór/zespół): Sport w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: Szkoła Powszechna, marsze jesienne, Sępólno Krajeńskie, sport, lata 50., Plac Wolności, lata 40.


Marsze Jesienne- uczestnicy marszu (reprezentacja Szkoły Powszechnej) na Placu Wolności w Sępólnie. W Kronice PKKF Sępólno mamy przy fotografii datę 1950, we wspomnieniach Zdzisława Ziółkowskiego jest data 17 października 1948. Brak na fotografii śladu po kościele ewangelickim, rozebranym w 1950 roku, sugeruje, że prawidłowa jest data 1950.


Nazwa dokumentu: 1948- 1950. Marsze Jesienne- uczestnicy marszu na Placu Wolności w Sępólnie
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sport w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Marsze Jesienne
Numer ID: CATL 14 C / 39.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1948 --- 1950
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniło Liceum Ogólnokształcące w Sępólnie
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Szkoła Powszechna, marsze jesienne, Sępólno Krajeńskie, sport, lata 50., Plac Wolności, lata 40.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Marsze Jesienne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.