Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja, lata 1920-39”

 

Lata 20. lub 30. Sępólno- pochód przez miasto, prawdopodobnie w Święto Konstytucji 3 Maja

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych, Słowa kluczowe: Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół", lata 20., lata 30., ul. Hallera, Sępólno Krajeńskie


Sępólno- pochód przez miasto, prawdopodobnie w Święto Konstytucji 3 Maja. W pochodzie idą prawdopodobnie przedstawiciele Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół".


Nazwa dokumentu: Lata 20. lub 30. Sępólno- pochód przez miasto, prawdopodobnie w Święto Konstytucji 3 Maja
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- ważne wydarzenia, uroczystości i obchody świąt państwowych
Teczka (jednostki archiwalna): Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja, lata 1920-39
Numer ID: CATL 14 C / 4.8.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: I poł. 20 w. Data wytworzenia: 1920 --- 1939
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniło Liceum Ogólnokształcące w Sępólnie
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół", lata 20., lata 30., ul. Hallera, Sępólno Krajeńskie
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja, lata 1920-39"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.