Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sport w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Sporty wodne”

 

1960. Kajakarze w drodze na start wyścigu

Kolekcja (zbiór/zespół): Sport w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: kajakarstwo, lata 60., Jezioro Sępoleńskie, Sępólno Krajeńskie, sport, Narodowe Święto Odrodzenia Polski


Kajakarze w drodze na start wyścigu na Jeziorze Sępoleńskim. Zawody odbyły się z okazji Narodowego Święta Odrodzenia Polski.


Nazwa dokumentu: 1960. Kajakarze w drodze na start wyścigu
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sport w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Sporty wodne
Numer ID: CATL 14 C / 39.7.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1960 - 07 - 22 Data wytworzenia: 1960 - 05 - 01 --- 1960 - 09 - 31
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniło Liceum Ogólnokształcące w Sępólnie
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: kajakarstwo, lata 60., Jezioro Sępoleńskie, Sępólno Krajeńskie, sport, Narodowe Święto Odrodzenia Polski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Sporty wodne"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.