Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Organizacje i stowarzyszenia Sępólna Krajeńskiego” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Hufiec Przysposobienia Wojskowego i Rolniczego”

 

Wspólny obiad junaków

Kolekcja (zbiór/zespół): Organizacje i stowarzyszenia Sępólna Krajeńskiego, Słowa kluczowe: lata 40., Sępólno Krajeńskie, hufiec, organizacja, stadion, junacy, 20 w.


Wspólny obiad junaków z Przysposobienia Wojskowo-Rolniczego w barakach przy stadionie w Sępólnie Krajeńskim, lipiec 1947 r.


Nazwa dokumentu: Wspólny obiad junaków
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Organizacje i stowarzyszenia Sępólna Krajeńskiego
Teczka (jednostki archiwalna): Hufiec Przysposobienia Wojskowego i Rolniczego
Numer ID: CATL 14 C / 9.3.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1947-07-01 - 1947-07-31
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: lata 40., Sępólno Krajeńskie, hufiec, organizacja, stadion, junacy, 20 w.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Hufiec Przysposobienia Wojskowego i Rolniczego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.