Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia klasowe”

 

1945-50. Nauczyciele i uczniowie Państwowego Gimnazjum w Sępólnie przed budynkiem szkoły na ulicy Jeziornej

Kolekcja (zbiór/zespół): Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: ul. Jeziorna, szkolnictwo, Liceum Ogólnokształcące, Sępólno Krajeńskie, lata 40.


Nauczyciele i uczniowie Państwowego Gimnazjum w Sępólnie (później Liceum Ogólnokształcącego)przed budynkiem szkoły na ulicy Jeziornej. Nauczyciele siedzą w pierwszym rzędzie. Są to (od prawej): dyrektor K. Brzuski, S. Uszyńska, M. Brzuska, D. Budzyński.


Nazwa dokumentu: 1945-50. Nauczyciele i uczniowie Państwowego Gimnazjum w Sępólnie przed budynkiem szkoły na ulicy Jeziornej
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia klasowe
Numer ID: CATL 14 B / 29.2.7
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1945 --- 1950
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Eugeniusz Adamczyk
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: ul. Jeziorna, szkolnictwo, Liceum Ogólnokształcące, Sępólno Krajeńskie, lata 40.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia klasowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.