Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Starostwo Powiatowe”

 

Gmach Starostwa - 1930 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice, Słowa kluczowe: 20 w., Starostwo Powiatowe, Sępólno Krajeńskie, pocztówka, lata 30.


Pocztówka z roku 1930,przedstawiająca gmach Starostwa Powiatowego wybudowanego w 1929 r. Była to największa inwestycja 20-lecia międzywojennego w powiecie sępoleńskim.


Nazwa dokumentu: Gmach Starostwa - 1930 r.
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Sępólno Krajeńskie- miasto i jego okolice
Teczka (jednostki archiwalna): Starostwo Powiatowe
Numer ID: CATL 14 C / 17.6.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1930-01-01 - 1930-12-31
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: kartka pocztowa
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Grażyna Kędzierska
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: 20 w., Starostwo Powiatowe, Sępólno Krajeńskie, pocztówka, lata 30.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Starostwo Powiatowe"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.