Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Biblioteka - budynek i wnętrza”

 

1984. Wypożyczalnia dla dorosłych. 1/2

Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: wypożyczalnia książek dla dorosłych, Sępólno Krajeńskie, biblioteka, Lata 80.

Nazwa dokumentu: 1984. Wypożyczalnia dla dorosłych. 1/2
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Biblioteka - budynek i wnętrza
Numer ID: CATL 14 B / 15.6.5
Sygnatura: brak
Autor: Adam Florczak
Data wytworzenia: 1984
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: wypożyczalnia książek dla dorosłych, Sępólno Krajeńskie, biblioteka, Lata 80.
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Biblioteka - budynek i wnętrza"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.