Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór środowiskowy » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii ”

 

1934. Ks. Grudziński i ks. Jarzębowski w otoczeniu dziewcząt

Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim, Słowa kluczowe: lata 30., Sępólno Krajeńskie, ks. Emanuel Grudziński, ks. Jarzębowski, kościół katolicki


Ks. proboszcz Emanuel Grudziński (w środku) i ks. S. Jarzębowski wśród dziewcząt (plebania w Sępólnie?). Na odwrocie fotografii napisano "Sodalicja za Sodalistkę w roku 34".


Nazwa dokumentu: 1934. Ks. Grudziński i ks. Jarzębowski w otoczeniu dziewcząt
Dział: Zbiór środowiskowy
Kolekcja (zbiór/zespół): Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim
Teczka (jednostki archiwalna): Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii
Numer ID: CATL 14 B / 26.5.5
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1934
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie?
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępniła Pani Kacperska
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: lata 30., Sępólno Krajeńskie, ks. Emanuel Grudziński, ks. Jarzębowski, kościół katolicki
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Duchowni oraz osoby związane z działalnością parafii "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.