Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Harcerze w Lutówku”

 

1956-57. Nadleśniczy Marian Przewoski oraz harcerze podczas wyboru miejsca na obóz harcerski w Lutówku - zdj. 2/2

Kolekcja (zbiór/zespół): Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie, Słowa kluczowe: lata 50., Lutówko, Nadleśnictwo Lutówko, Marian Przewoski


Nadleśniczy Marian Przewoski (w płaszczu) oraz harcerze podczas wyboru miejsca na obóz harcerski w Lutówku.


Nazwa dokumentu: 1956-57. Nadleśniczy Marian Przewoski oraz harcerze podczas wyboru miejsca na obóz harcerski w Lutówku - zdj. 2/2
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Lutówko- wieś, jej mieszkańcy i ich życie
Teczka (jednostki archiwalna): Harcerze w Lutówku
Numer ID: CATL 14 C / 21.6.2
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1956 --- 1957
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Lutówko
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Piotr Przewoski
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: lata 50., Lutówko, Nadleśnictwo Lutówko, Marian Przewoski
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Harcerze w Lutówku"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.