Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maria i Marian Przewoscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Maria Przewoska - fotografie”

 

Ok. 1970. Ministrowie leśnictwa Polski i ZSRR goszczeni w domu Marii i Mariana Przewoskich w Lutówku - zdj. 1/2

Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy, Słowa kluczowe: minister leśnictwa ZSRR, Nadleśnictwo Lutówko, Lutówko, Roman Gesing, Maria Przewoska


Ministrowie leśnictwa Polski i ZSRR goszczeni w domu Marii i Mariana Przewoskich w Lutówku. Kawa w tzw. pokoju kominkowym. Od prawej: tłumaczka, adiunkt nadleśnictwa Jan Zomkowski, minister leśnictwa ZSRR, Maria Przewoska, minister leśnictwa i przemysłu drzewnego Roman Gesing.


Nazwa dokumentu: Ok. 1970. Ministrowie leśnictwa Polski i ZSRR goszczeni w domu Marii i Mariana Przewoskich w Lutówku - zdj. 1/2
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy
Teczka (jednostki archiwalna): Maria Przewoska - fotografie
Numer ID: CATL 14 A / 18.5.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Wytwórca: brak wytwórcy
Miejsce wytworzenia: Lutówko
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Piotr Przewoski
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: minister leśnictwa ZSRR, Nadleśnictwo Lutówko, Lutówko, Roman Gesing, Maria Przewoska
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Maria Przewoska - fotografie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.