Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maria i Marian Przewoscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Maria Przewoska - dokumenty”

 

1941. Świadectwo szkolne Marii Boczek (Przewoskiej)

Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy, Słowa kluczowe: Prywatna Szkoła Handlowa J. i A. Vetterów Zgromadzenia Kupców w Lublinie, Generalne Gubernatorstwo, II Wojna Światowa, Lublin, lata 40., Maria Przewoska


Pierwsza strona świadectwa szkolnego Marii Boczek (Przewoskiej) za pierwszy semestr roku szkolnego 1940/41 (z okresu jej nauki w Prywatnej Szkole Handlowej A. i J. Vetterów Zgromadzenia Kupców w Lublinie).






Nazwa dokumentu: 1941. Świadectwo szkolne Marii Boczek (Przewoskiej)
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy
Teczka (jednostki archiwalna): Maria Przewoska - dokumenty
Numer ID: CATL 14 A / 18.6.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1941 - 12 - 31
Wytwórca: Prywatna Szkoła Handlowa J. i A. Vetterów Zgromadzenia Kupców w Lublinie
Miejsce wytworzenia: Lublin
Typ dokumentu: świadectwo szkolne
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Piotr Przewoski
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Prywatna Szkoła Handlowa J. i A. Vetterów Zgromadzenia Kupców w Lublinie, Generalne Gubernatorstwo, II Wojna Światowa, Lublin, lata 40., Maria Przewoska
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscu



Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Maria Przewoska - dokumenty"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.