Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Kolekcja osobista » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Maria i Marian Przewoscy” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Maria Przewoska - dokumenty”

 

1982. Zezwolenie na zmianę miejsca pobytu Marii i Mariana Przewoskich w czasie stanu wojennego

Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy, Słowa kluczowe: Maria Przewoska, Marian Przewoski, stan wojenny, Lata 80., Łąkie, Lutówko, Urząd Miasta i Gminy w Sępólnie Krajeńskim


Zezwolenie na zmianę miejsca pobytu Marii i Mariana Przewoskich w czasie stanu wojennego. Zezwolenie dotyczyło jednodniowego pobytu w miejscowości Łąkie.


Nazwa dokumentu: 1982. Zezwolenie na zmianę miejsca pobytu Marii i Mariana Przewoskich w czasie stanu wojennego
Dział: Kolekcja osobista
Kolekcja (zbiór/zespół): Maria i Marian Przewoscy
Teczka (jednostki archiwalna): Maria Przewoska - dokumenty
Numer ID: CATL 14 A / 18.6.3
Sygnatura: brak
Autor: Narewska, Krystyna
Data wytworzenia: 1982 - 02 - 18
Wytwórca: Urząd Miasta i Gminy w Sępólnie Krajeńskim
Miejsce wytworzenia: Sępólno Krajeńskie
Typ dokumentu: decyzja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim, udostępnił Piotr Przewoski
Licencja: Brak informacji o ograniczeniach wynikających z prawa autorskiego
Słowa kluczowe: Maria Przewoska, Marian Przewoski, stan wojenny, Lata 80., Łąkie, Lutówko, Urząd Miasta i Gminy w Sępólnie Krajeńskim
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Maria Przewoska - dokumenty"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.